Vi använder Cookies för att ge dig en så bra upplevelse som möjligt.

Kommande matcher
AUGUSTI 2018
 
21
16:45
tis
16:45    
P04, Apalby 5
P04 » 
Västerås IK P04 Svart - Arboga Södra Idrottsförening
  -      
24
17:30
fre
17:30    
P04, A-plan Konstgräset
P04 » 
Arboga Södra Idrottsförening - IK Franke P04
  -      
25
10:00
lör
10:00    
F08/09, Sturevallen
F08/09 » 
Arboga Södra Idrottsförening - Gideonsberg IF
  -      
25
10:00
lör
10:00    
P04, A-plan Konstgräset
P04 » 
Arboga Södra Idrottsförening - Västerås IK P04 Gul
  -      
25
11:00
lör
11:00    
Juniorlaget, Lugnets IP Konstgräs
Adolfsbergs IK Junior - Arboga Södra IF J1  -      
25
13:00
lör
13:00    
P08, Sturevallen
P08 » 
Arboga Södra IF P08 Gul - Skiljebo SK P08 Svart
  -      
25
15:00
lör
15:00    
Herrlag, Ekbacken A (konstgräs)
Herrlag » 
Arboga Södra IF - FK Bosna 92 Örebro
  -      
26
10:00
sön
10:00    
P09, Barkarö IP
P09 » 
Barkarö - Arboga Södra Idrottsförening
  -      
26
12:00
sön
12:00    
F03/04, Odenvallen 9-1
F03/04 » 
SMÅ IF/HOIF F14/15 - Arboga Södra IF F03-04
  -      
26
12:15
sön
12:15    
P07, Zigenarbacken IP
P07 » 
Köping FF 07 Vit - Arboga Södra IF P07 Gul
  -      
26
13:00
sön
13:00    
P05, Klinta IP 2
P05 » 
Irsta IF P04 - Arboga Södra IF P05
  -      
26
13:15
sön
13:15    
P04, Solid Park Arena
P04 » 
Västerås SK U14 - Arboga Södra Idrottsförening
  -      
26
15:00
sön
15:00    
P08, Sturevallen
P08 » 
Arboga Södra IF P08 Svart - Kolsva IF P07-08
  -      
26
16:30
sön
16:30    
P06, Kristinelunds SF 7
P06 » 
Köping FF 06 Svart - Arboga Södra IF P06 Svart
  -      
26
17:00
sön
17:00    
P08, Sturevallen
P08 » 
Arboga Södra IF P08 Gul - Barkarö SK P08 Svart
  -      
26
18:00
sön
18:00    
F05, Ekbackens IP
F05 » 
Arboga Södra Idrottsförening - Romfartuna
  -      
26
18:00
sön
18:00    
P06, Kristinelunds SF 7
P06 » 
Köping FF 06 Röd - Arboga Södra IF P06 Gul
  -      

  Fler kommande matcher >>

Spelade matcher
AUGUSTI 2018
 
19
18:00
sön
18:00    
F05, Ekbackens IP
F05 » 
Arboga Södra Idrottsförening - Skilje
  -      
19
17:00
sön
17:00    
P06, Sturevallen
P06 » 
Arboga Södra IF P06 Svart - Hallstahammars SK FK P06 2
1  -  9  
19
17:00
sön
17:00    
P09, Sturevallen
P09 » 
Arboga Södra Idrottsförening - Dingtuna
  -      
19
15:00
sön
15:00    
P03, Ekbackens IP
P03 » 
Arboga Södra Idrottsförening - Fagersta södra
  -      
19
15:00
sön
15:00    
P06, Sturevallen
P06 » 
Arboga Södra IF P06 Gul - Sala FF P06 Röd
  -      
19
15:00
sön
15:00    
P08, Tallåsen IP
P08 » 
Munktorps BK 08 - Arboga Södra IF P08 Gul
  -      
19
11:00
sön
11:00    
F03/04, Råssvallen
F03/04 » 
GSBK/IFK Lindesberg - Arboga Södra IF F03-04
0  -  3  
19
11:00
sön
11:00    
P05, Ekängens IP
P05 » 
Surahammars FK P04/05 - Arboga Södra IF P05
7  -  2  
19
11:00
sön
11:00    
P07, Sturevallen
P07 » 
Arboga Södra IF P07 Svart - Skiljebo SK P07 Gul
  -      
19
11:00
sön
11:00    
P08, Ekängens IP
P08 » 
Surahammars FK P08 vit - Arboga Södra IF P08 Svart
  -      

  Fler spelade matcher >>
 
Fotbollsskolan
Sponsorer
Svenska Spel
BingoLotto
Facebook