SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Arboga Södra Idrottsförening
Fotboll

Ordförande
Ove Bergman
070-338 71 49
0589-61 14 71
ove@arbogasodra.se
Vice Ordförande
Per Ståhl
073-750 08 78
per@kungsorsvagen.se
Sekreterare
Jeanette Evenstedt
070-657 53 33
J.evenstedt@hotmail.com
Kassör
Lars Ludén
070-579 02 16
0589-168 19
floragatan10@gmail.com
Ledamot

Jens Lundberg
070-331 00 99
jens.lundberg@bfl.se

Suppleant

Sven Tholin
073-437 64 37
sven.tholin@saabgroup.com

Suppleant
Jon Haglind
070-636 71 08
jonhaglind@gmail.com
Suppleant
Peter Udd
070-204 67 59
peter.udd@koping.se
 
Huvudsponsorer
Svenska Spel
BingoLotto
Facebook