SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta.
Här
kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Jag Godkänner
Herrlag
Arboga Södra IF
Damlag
Herrlag
Ungdomslagen
F08/09
F10/11
F12/13
F14/15
F16/17
U/17-19
P08/09
P10
P11
P12
P13
P14
P15
P16
P17
PARA
Fotbollsskolan
PF18
PF19
Södrastugan
Logga in
Logga in som
Ledare/Administratör
Logga in som
Medlem/Målsman
Arboga Södra IF
Damlag
Herrlag
Ungdomslagen
F08/09
F10/11
F12/13
F14/15
F16/17
U/17-19
P08/09
P10
P11
P12
P13
P14
P15
P16
P17
PARA
Fotbollsskolan
PF18
PF19
Södrastugan
Arboga Södra Idrottsförening
Fotboll
Herrlaget
Hem
Nyheter
Kalender
Truppen
Bildgalleri
Dokument
Matcher
Kontakt
Hem
Nyheter
Kalender
Truppen
Bildgalleri
Dokument
Matcher
Kontakt
Matcher
Visa alla matcher
2024: Division 4 Herr Västmanland
2024: Träningsmatcher 3 domare
2023: Division 4 Herr Västmanland
2023: Träningsmatcher 3 domare
2022: Div 3 Västra Svealand, herr 2022
2021: Div 3 Västra Svealand, herr 2021
2020: Div 3 Västra Svealand, herr 2020
2020: U23 Herr
2020: U23 Herr
2019: Division 4 Herrar
2019: Kval till div 3 herrar, grupp 4
2018: Div 3 Västra Svealand, herrar
2018: Kval till div 3 herrar, grupp 4
2017: Division 4 Herrar
2016: Division 4 Herrar
2015: Division 4 Herrar
MARS 2024
09
15:15
lör
15:15
Centralvallen (konstgräs)
Kungsör BK -
Arboga Södra IF
4 - 0
16
14:00
lör
14:00
Ekbacken A (konstgräs)
Arboga Södra IF
- Eskilstuna City FK
2 - 1
23
14:00
lör
14:00
Ekbacken A (konstgräs)
Arboga Södra IF
- Eskilstuna Babylon
-
APRIL 2024
01
17:00
mån
17:00
Centralvallen (konstgräs)
Valskogs IK -
Arboga Södra IF
-
13
14:00
lör
14:00
Ekbacken A (konstgräs)
Arboga Södra IF
- Eskilstuna FC
-
20
15:00
lör
15:00
Ekbacken A (konstgräs)
Arboga Södra IF
- IK Oden
-
27
15:00
lör
15:00
Tallåsen IP
Munktorps BK -
Arboga Södra IF
-
MAJ 2024
04
15:00
lör
15:00
Ekbacken A (konstgräs)
Arboga Södra IF
- Syrianska IF Kerburan
-
11
16:00
lör
16:00
Hamre 5 (konstgräs)
Irsta IF -
Arboga Södra IF
-
18
15:00
lör
15:00
Svedboäng 1
Västerfärnebo AIK -
Arboga Södra IF
-
25
15:00
lör
15:00
Ekbacken A (konstgräs)
Arboga Södra IF
- Västerås FC
-
JUNI 2024
02
16:00
sön
16:00
Ringvallen 2 (konstgräs)
Västerås BK 30 -
Arboga Södra IF
-
08
15:00
lör
15:00
Ekbacken A (konstgräs)
Arboga Södra IF
- Västerås IK Herrar
-
15
15:00
lör
15:00
Lundby IP
Bosnisk SK -
Arboga Södra IF
-
19
19:00
ons
19:00
Ekbacken A (konstgräs)
Arboga Södra IF
- Gideonsbergs IF
-
25
20:00
tis
20:00
Hitachi Energy Arena
IFK Västerås FK Herr -
Arboga Södra IF
-
AUGUSTI 2024
10
15:00
lör
15:00
Ekbacken A (konstgräs)
Arboga Södra IF
- IFK Västerås FK Herr
-
14
19:00
ons
19:00
Önsta IP A
Gideonsbergs IF -
Arboga Södra IF
-
17
15:00
lör
15:00
Ekbacken A (konstgräs)
Arboga Södra IF
- Bosnisk SK
-
20
19:00
tis
19:00
Apalby 1
Västerås IK Herrar -
Arboga Södra IF
-
24
15:00
lör
15:00
Ekbacken A (konstgräs)
Arboga Södra IF
- Västerås BK 30
-
31
15:00
lör
15:00
Råby IP 3 (konstgräs)
Västerås FC -
Arboga Södra IF
-
SEPTEMBER 2024
07
15:00
lör
15:00
Ekbacken A (konstgräs)
Arboga Södra IF
- Västerfärnebo AIK
-
14
15:00
lör
15:00
Ekbacken A (konstgräs)
Arboga Södra IF
- Irsta IF
-
21
15:00
lör
15:00
Wenströmska IP A
Syrianska IF Kerburan -
Arboga Södra IF
-
28
15:00
lör
15:00
Ekbacken A (konstgräs)
Arboga Södra IF
- Munktorps BK
-
OKTOBER 2024
05
15:00
lör
15:00
Brandthovda A
IK Oden -
Arboga Södra IF
-
BingoLotto
Facebook