SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Arboga Södra Idrottsförening
Fotboll
Kommande matcher
MAJ 2024
 
19
09:30
sön
09:30    
P15, Meken
 
P15 » 
Arboga Södra Idrottsförening P15 - Kungsör BK 1
  -      
19
10:00
sön
10:00    
F14/15, Ekbacken B1
F14/15 » 
Arboga Södra IF F14-15 Gul - Sörstafors-Kolbäck FK F12,13,14
  -      
19
10:00
sön
10:00    
P13, RÅBY 1B
P13 » 
IK Franke - Arboga Södra Idrottsförening P13
  -      
19
10:30
sön
10:30    
P15, Meken
 
P15 » 
Arboga Södra Idrottsförening P15 - Surahammar
  -      
19
11:00
sön
11:00    
F12/13, Centralvallen
F12/13 » 
Kungsör BK F12-13 Röd - Arboga Södra IF F12-13 Svart
  -      
19
12:15
sön
12:15    
P14, Sturevallen
P14 » 
Arboga Södra IF P14 Svart - Västerås IK P2014:1 GUL
  -      
19
12:15
sön
12:15    
P14, Sturevallen
P14 » 
Arboga Södra IF P14 Gul - Västerås IK P2014:1 SVART
  -      
19
12:30
sön
12:30    
F12/13, Ekbacken A1
F12/13 » 
Arboga Södra IF F12-13 Gul - Västanfors IF FK F12 Röd
  -      
19
13:00
sön
13:00    
F08/09, Köpings IP
F08/09 » 
Forsby FF - Arboga Södra IF
  -      
19
14:00
sön
14:00    
P08/09, Ekbacken A (konstgräs)
P08/09 » 
Arboga Södra IF P08 - Köpings IS U17
  -      
19
14:00
sön
14:00    
P10, Hamre 10
P10 » 
Skiljebo SK P 10 - Arboga Södra IF P10 Svart
  -      
19
14:00
sön
14:00    
P12, Ekbackens IP
P12 » 
Arboga Södra IF P12 Gul - Barkarö SK P-12 Svart
  -      
19
14:00
sön
14:00    
P13, Kristinelunds sportfält (vid ishallen)
P13 » 
Köping FF - Arboga Södra Idrottsförening P13
  -      
19
17:00
sön
17:00    
F10/11, Ekbacken B
F10/11 » 
Arboga Södra IF F10-11 - Skiljebo SK F 11 Svart
  -      

  Fler kommande matcher >>

Spelade matcher
MAJ 2024
 
18
15:00
lör
15:00    
Herrlag, Svedboäng 1
Herrlag » 
Västerfärnebo AIK - Arboga Södra IF
  -      
18
13:00
lör
13:00    
F14/15, Hubbovallen
F14/15 » 
Tillberga IK Fotboll F14/15 Grön - Arboga Södra IF F14-15 Svart
  -      
18
11:00
lör
11:00    
P08/09, Ekbacken A (konstgräs)
P08/09 » 
Arboga Södra IF - Kungsör BK
  -      
18
11:00
lör
11:00    
P11, Ekbacken B
P11 » 
Arboga Södra IF P11 Gul - Irsta IF P11 - 3
  -      
18
09:00
lör
09:00    
P11, Ekbacken B
P11 » 
Arboga Södra IF P11 Svart - Köping FF Svart P11
  -      
15
19:00
ons
19:00    
Damlag, Ekbacken A (konstgräs)
Damlag » 
Arboga Södra IF Dam - Gideonsbergs IF Dam 3
1  -  9  
14
18:30
tis
18:30    
P12, Barkarö IP
P12 » 
Barkarö SK P-12 Blå - Arboga Södra IF P12 Svart
  -      
 
12
15:00
sön
15:00    
F12/13, Barkarö IP
F12/13 » 
Barkarö SK Blå - Arboga Södra IF F12-13 Gul
  -      
12
15:00
sön
15:00    
P08/09, Allevallen, Konstgräs
P08/09 » 
IFK Hallsberg FK - Arboga Södra IF
2  -  5  
12
15:00
sön
15:00    
P11, Önsta IP C
P11 » 
Gideonsbergs IF P11 - Arboga Södra IF P11 Gul
6  -  0  

  Fler spelade matcher >>
 
BingoLotto
Facebook